Toen ik een interview had met Lisette Kreischer over haar boek MAN.EAT.PLANT. hadden we het er over dat steeds meer mannen plantaardig eten. En ook dat steeds meer mannen dit actief uitdragen op social media. Dus deelden we onze favorieten met elkaar. En die delen we ook heel graag met jou. Uit binnen- en buitenland, van stoere acteurs en koks tot body builders en gedreven activisten. Ze staan op alfabetische volgorde dus maak vooral jouw eigen ranking 😊.

 

Bas Waijers @beastie_vegan

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Bas (@beastie_vegan) op

Christian the herbivore @christian_the_herbivore

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Christian Beltran Ⓥ (@christian_the_herbivore) op

 

David Schut @vegandavid

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Vegan David (@vegandavid) op

Derrek Sarno @dereksarno

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Wicked Kitchen U.K. (@dereksarno) op

Dominique Thomson @domzthompson

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door DOMINICK THOMPSON (@domzthompson) op

Eartling Ed @earthlinged

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Ed. (@earthlinged) op

François Carreau @francois.carreau

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door François Carreau (@francois.carreau) op

James Aspey @jamesaspey

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door JAMES ASPEY (@jamesaspey) op

Jay Brave @jaybrave

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jay Brave (@jaybrave) op

Jeroen @plantbased.pro

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jeroen 🌱 (@plantbased.pro) op

John Lewis @badassvegan

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door John Lewis (@badassvegan) op

Johnny Juicer @jonny_juicer

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jonny Juicer (@jonny_juicer) op

Joshua Entis @joshua.entis

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Joshua Entis Ⓥ (@joshua.entis) op

Loui Blake @loui_blake

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Loui Blake Ⓥ (@loui_blake) op

Menno de Koning @medeko

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Menno de Koning (@medeko) op

Miro Kloosterman @miro_kloosterman

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Miro Kloosterman (@miro_kloosterman) op

Tom Zwarts @vegananimal_nl

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door TOM | VEGANANIMAL 🐘 (@vegananimal_nl) op

Torre Wahington @torre.washington

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Torre Washington IFBB Pro (@torre.washington) op

Willo Schröer @advocateofanimals

Tip! Lees ook het interview dat we met Willo hadden.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Willo Schröer (@willoschroer) op

 

Ontbreekt er nog een toffe vegan man? Post het in de comments, dan zetten we hem er graag bij!

Danielle de Jonge

Danielle de Jonge

Oprichter Seeds | Spreker & Bestsellerauteur

Ondernemer, bestuurder, dol op natuur, ambassadeur dierenwelzijn, ruim 20 jaar vega en al jaren vegan. Als professioneel spreker, trainer en auteur van managementbestsellers helpt zij bedrijven zakelijk onweerstaanbaar aantrekkelijk te zijn. Op deze website schrijft ze achtergrondartikelen, tips, interviews en reviews over de complete plantaardige levensstijl. En Daniëlle is de drijvende kracht achter de zakelijke dienstverlening van Seeds.

// Facts

51 artikelen 38 reacties

// Lees blogs

Deel dit artikel

// Praat Mee

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • Mark

    2 november 2018 om 14:34 uur

    Smithje__ 😋

  • M v Valderen

    31 oktober 2018 om 16:34 uur

    Fransman François Carre au ontbreekt.

    • Danielle de Jonge

      Danielle de Jonge

      1 november 2018 om 10:05 uur

      Oh ja dat is een hele goed tip, dank!

  • Loet

    31 oktober 2018 om 15:09 uur

    Ik wil een handtekening van ze allemaal.

    • Danielle de Jonge

      Danielle de Jonge

      31 oktober 2018 om 15:40 uur

      Jaaaah! Dat snap ik helemaal 😉